RAHATSIZLIKLAR

Diz Ağrıları

Diz Ağrıları Diz Ağrıları: Diz, vücudun ağırlık taşıyan en hareketli eklemidir. Bu sebepten hastalıklara ve yaralanmalara sıklıkla maruz kalır. Dizin..

Detay

Bel Ağrıları

Bel Ağrısı Nedenleri Nelerdir? Sosyal yaşamı sekteye uğratan bir rahatsızlık olan bel ağrısı yorgunluktan ve zorlanmadan kaynaklanabileceği gibi çeşi..

Detay

Boyun Ağrıları

Boyun ağrıları, tıpkı bel ağrılar gibi birçok sebepten kaynaklanabilir. Boyun fıtığı, boyun düzleşmesi, sinir sıkışması bu nedenler arasında ..

Detay

Ayakta Taraklanma

Ayak baş parmağımızın ayak kemiği ile birlikte dışa doğru çıkmasına taraklı ayak adı verilmektedir. Günümüzde bu şekilde ola..

Detay

Ankilozan Spondilit

Ankilozan Spondilit (A.S) kronik, ilerliyici ,sistemik bir romatizmal hastalıktır..Esas olarak büyük oranda sakroilak eklem,bel,sırt,boyun omurlarını ve ka..

Detay

Sırt Ağrısı

Sırt ağrısı, sırtımızda bulunan omurganın iki yanındaki kasların gerilmesi ile oluşur. Sırt ağrısına yol açan bu gerilmenin en büyük neden..

Detay

Migren

Migren, çoğunlukla ataklar halinde gelen bir baş ağrısı tipidir. Ataklar 4 saatten 72 saate kadar değişen uzunluklarda olabilir. Kişi ataklar arasında ken..

Detay